Saç Eki̇mi̇nde Maksi̇mum Sıklık Ve Doğallık

Ağrısız & Tıraşsız Saç Ekimi

Saç Ekimi, arzu ettiğiniz saç stiline ulaşmanıza yardımcı olan bir cerrahi operasyon türüdür. İşlem, transfer uygulaması şeklinde gerçekleşir. Uygulamada donör olarak kullanılan alan, yine size aittir. Doktorunuz, saç köklerini genellikle ense bölgenizden alır ve saçsız bölgelere naklederek istediğiniz görünüme kavuşmanızı sağlar. Bu işlem iki farklı yöntemle gerçekleştirilebilir.
DHI ve Safir Fue Saç Ekimi. DHI saç ekimi, kafa derisine kesi yapılmadan uygulanan bir yöntemdir. FUE tekniğinde ise saç kökleri donör alandan ayrılır ve tek tek ekilir.

SAÇ EKİM SÜRECİ

Anestezi

Lokal

Süre

6-7 Saat

Konaklama

-

İşe Dönüş

Hemen

Erdem Hastanesi Hakkında

Erdem Hastanesi, İstanbul'un en güvenilir sağlık merkezlerinden birisidir. Estetik ve kozmetik alanında 30 yılı aşkın tecrübesi, son teknoloji cihazlar ve en modern uygulamaları ile hastalarımızın %100 memnuniyet elde etmesi için çalışıyoruz.
Özverili ve dürüst bir kadroya sahip olmanın gururuyla, çağdaş tıbbın en iyisi olmak, hastalarımızı her koşulda memnun etmek ve başta Türkiye olmak üzere tüm dünyanın en büyük sağlık merkezlerinden biri olarak anılmak tek hedefimiz.

80.000+

MUTLU HASTA

6

HASTANE

800+

ODA

400+

DOKTOR

Profesyonel Ekibimiz

Modern tıp teknolojilerinin en son örnekleriyle donatılan Erdem Hastanesi, hastanın karşılanmasından, tedavi ve iyileşme süreçlerine kadar her anda maksimum memnuniyeti hedefler. Hasta memnuniyeti önceliğiyle hizmet veren, alanında uzman doktorlarımız ve diğer sağlık personellerimizle tüm işlemlerinizde mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlıyoruz.

ÖNCESİ VE SONRASI FOTOĞRAFLARI

NEDEN BİZ?

SAĞLIK SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ

TECRÜBELİ VE GÜVENİLİR EKİP

UYGUN FİYATLI İŞLEMLER

SON TEKNOLOJİ CİHAZLAR

Hizmetler

Ücretsiz danışmanlıkİstanbul'da 5 yıldızlı otelde 3 geceAmeliyat öncesi/sonrası testler
Laboratuvar maliyetiİlaç ve EkipmanHer yönden VIP transfer
7/24 DestekAsistanlar İngilizce konuşur

Birleşik işlemlerde %30'a varan indirimler

Detaylar için bize ulaşın

Bilgi talebi

First name is required!
Email is required!
Phone number is required!
Without country code

Hadi Konuşalım

Bir sorunuz mu var? Randevu almak ister misiniz? Erdem Clinic ile iletişime geçmek için bizi arayın veya e-posta gönderin.

Adres

Alemdağ Cad. Sezer Sk. No: 3-5 Ümraniye – İstanbul

Telefon

+90 546 559 60 56

E-posta

info@erdemclinic.com

WhatsApp

+90 546 559 60 56

Erdem Clinic in the Press